Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Divlja Miley Cyrus se pohvatala sa svojom asistentkinjom

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Rihanna

Rihanna
♥Rihanna Fan♥

Miley Cyrus ponovo je u centru medijske pažnje. Opet je 18-godišnja pevačica zgrozila dušebrižnike.

Ovoga puta nije pušila travu iz bonga, već se razuzdano zabavljala u društvu prijateljice. Sve su zabeležili fotoaparati, pa su fotografije razularene Miley preplavile internet. Tako je Cyrus sedela, polugola, na krilu svoje asistentkinje. Devojka je simulirala lizanje Mileynih grudi, a neko treći je sve to zabeležio kamerom.

Pre toga, internet su preplavile njene golišave fotografije i snimak na kojem puši bong i naduvana se smejulji povodom proslave svog rođendana. Nakon svega, njen tužni otac samo je potvrdio kako mu se kćerka otela kontroli. “Jako sam tužan. Sve je to izmaklo mojoj kontroli”, otkrio je. Iako njeno ponašanje nije ništa neobičnije od onog njenih anonimnih vršnjaka, slavna deca pod pritiskom često na kraju završe na težim opijatima i odvikavanjima.

https://daily-gossip.forumotion.com

Angi93

Angi93
Student
Student

Jao, ona sad vec preteruje. Volim je, ali ne sviđa mi se njeno ponasanje

Inny *

Inny *
♥Ashley Tisdale Fan♥

Angi93 wrote:Jao, ona sad vec preteruje. Volim je, ali ne sviđa mi se njeno ponasanje

sl. se ..

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum