Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Lily Allen se verila za Sama Coopera

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lily Allen se verila za Sama Coopera Empty Lily Allen se verila za Sama Coopera Fri Dec 31, 2010 11:53 am

Rihanna

Rihanna
♥Rihanna Fan♥

Nekoliko nedelja nakon što je imala spontani pobačaj, dečko Sam Cooper odlučio je zaprositi svoju nekoliko godina mlađu devojku, pevačicu Lily Allen. Pitao ju je da li će se udati za njega tokom odmora kojeg su proveli na Baliju. Oduševljena Lily pristala je na prosidbu, a par je to kasnije proslavio s prijateljima u jednom baru.

“Lily je svima govorila kako su se ona i Sam verili. Par je slavio ispijajući šampanjac s prijateljima. Nisu mogli da skinu osmehe s lica. Bilo je veoma romantično”, izjavio je bliski izvor.”Sam me tretira drugačije od ostalih. Rekao mi je da želi da se brine za mene zauvek. To je ono što sam uvek želela”, izjavila je Lily nedavno.

Njena sestra pre nekoliko dana medijima je priznala kako je Lily sad odlučnija nego ikad i da želi da rodi dete iako je imala već dva pobačaja. Prvo dete je izgubila dok je bila s Edom Simonsom iz benda The Chemical Brothers.

https://daily-gossip.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum