Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kelly Osbourne popljuvala bivšeg: Luke je najveće đubre na svetu, spavao je sa svima

Go down  Message [Page 1 of 1]

Rihanna

Rihanna
♥Rihanna Fan♥

Kelly Osbourne nedavno se putem Twittera obrušila na svog bivšeg dečka Lukea Worralla, optužujući ga da ju je varao dok su bili u vezi.
Iako ga je ostavila pre nekoliko meseci, Kelly još uvek nije prebolela prekid pa se obrušila na Lukea. “Upravo sam saznala nešto što je zaista jako povredilo moja osećanja. A Božić mi je bio baš lep. Što da kažem nekome ko me lagao na najgori način? Hvala bogu na mojoj porodici, samo ću to reći”, napisala je Kelly.
No, tokom ranih jutranjih sati, verovatno potpomognuta čašicom, Osbourne je promenila priču i direktno se obratila Worrallu. “Luke Worrall je najveće đubre na svetu. Samo sam zbog njega došla kući za Božić, kako bi ga videla i ispravila stvari s njim, a on je u međuvremenu spavao sa stotinjak devojaka i momaka, i sve to meni iza leđa. Devojke, budite svesne kakav je i čuvajte ga se jer je bolesnik”, napisala je na statusu.


bravo.rs

https://daily-gossip.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum